• (۰۲۱) ۴۴۰۶۴۴۷۶
  • ۰۹۱۲۶۹۳۱۹۰۰
GOLDEN KING PLUS

دستگاه فلزیاب گلدن کینگ پلاس محصول نوکتا ترکیه

NOKTA GOLDEN KING PLUS

NOKTA
image-233

توانایی تفکیک فلزات به 2 گروه آهنی و غیرآهنی وجداسازی فلز طلا شناسای ی تونل وفضا‌های خالی.

دارای 6 زبان مختلف کارکرد+زبان فارسی
عدم احتیاج به کامپیو‌تر ودادن عمق نوع هدف وابعاد به صورت همزمان از زمین
دارای2نوع بالانس اتوماتیک ودستی زمین
دارای سنسورگازجهت شناسایی گازهای زیرزمینی
دارای3لوپ مختلف کاوشگر
دارای دوربین زیرزمین جهت بررسی ودیدن درون چاه‌ها وغار‌ها
توانایی ذخیره تصاویر با اسم وتاریخ ونشان دادن آن‌ها به صورت سه بعدی.
شارژتا چهار ساعت مداوم همراه با ال سی دی مگا پیکسل 400*500
عمق کاوش 4 متر در زمین
دفترچه آموزش فارسی وانگلیسی

سخت افزار و نرم افزار‌های بی‌مثال رادار با کار کننده عمیق گلدن کینگ
سیگنالهای که از هدف در یافت کرده را بطورکامل تحقیق و تحلیل می‌کند. زمین در کلیه چیز‌ها اعم از فلزات زیر زمین دفن شده حتما تأثیری می‌کند، بعضا این تأثیر خیل کچک می‌باشد و برای این در سیستمهای عادی دیگر نمی‌توانید این تأثیر را کشف و تثبیت بکنید ولی با استفاده از رادار با کار کننده عمیق گلدن کینگ آن اشیا را تا کوچک‌ترین تاثیر را می‌توانید تعیین بکنید.
لطفا فراموش نکنید که سیستمهای غیر از سیستم رادار با کار کننده عمیق گلدن کینگ قابل کار بردن سیگنال‌ها در وقت بلادرنگ نیستند.

image-234

گلدن کينگ پيشترفته ترين و يگانه سيستمي است که با وقت بلا درنگ و بدون احتياج به هيچ سخت افزار يا نرم افزار ديگر  کار مي کند و علاوه بر طوي و فلتاژ  مساحت فضاي که بررسي و جستجو مي کنيد بشما تقديم مي کند.

image-235

وسیله سیستم دوربین قابل تصویر با کیفیت عالی زیر آب و زمین در رادار با کار کننده می‌توانید کارهای شرح زیر انجام بدهید؛
مغاره و منفذ و تون و مخزن و چاه‌های که پر از آب شدند و دریا و دریاچه‌ها می‌توانید جستجو و بررسی بکنید و همه اینجاه‌ها از این ببعد برای شما مخفی نمی‌مانند. و جستجوهای شما از اثار سلبی این همه ظروف سخت طبیعی متأثر نمی‌شود.
وسیله کیفیت علی تصویر و اطلاعات از ایشان در سیستم رادار با کار کننده عمیق گ لدن استفاده کرده‌ایم از امثال جاه‌های ذکر شده در بالا تصویرهای با کیفیت دی وی دی بگیرید و آنان را ثبت بکنید. باین صورت هیچ بررسی یا حفر زمین که انجام دادید بدون نتیجه نمی‌ماند یا تاجیل نمی‌شود.

دارای دوربین قابل تصویر در زیر اب تا عمق حدود 20 متر و زمین و قابل تصویر در شب و روز است. این دوربین در محلهای تاریک محض هم قابل تصویر صافی است و زیر آب هم تا حدود عمق ذکر شده تصویر می‌کند. به منظور که بتوانید در هر عمقی دوربین دستگاه را بکار بردید دوربین همراه کابل 20 متری اعداد شد.
سیستم رادار بیک طرف اگر بخواهید یک دوربین قابل تصویر تا حدود 30 متر عمق زیر آب بخرید و در زیر آب تصویر بگیرید هزینه‌های که برای این کار مصرف می‌کنید گران‌تر از خریدن این سیستم رادار خواهد شد. علاوه بر آن نمی‌توانید تصویرهای که با ان دوربین گرفتید ثبت بکنید و یا اثنای تصویر هم مشاهده بکنید. همه ان کار‌ها را ضمن یک سیستم می‌توانید انجام دهید.
بوسیله مشاهده و ثبت هماهنگ و همزمان می‌توانید بعدا تصویر‌ها و گرافی ک‌ها را با حضور دوستانتان یا کار‌شناسان موضوع بطور مفصل تحقیق بکنید.
نه فقط مالک بر‌ترین و پیشرت‌ترین رادار جهانی می‌شود علاوه بر این از بررسی و جستجو لذت خواهید برد.
با اسانی و راحتی می‌توانید در جاه‌های که از ایشان شبهه می‌کنید همانند دریاچه و دریا بررسی و جستجو بکنید و عمقهای که غیر از استفاده از دستگاه تنفس اکسیژن امکان بررسی ندارید هم بررسی بکنید.

یک اختراع دیگر از شرکت نکتا، با استفاده از سنسور گاز که برای باراول در رادار بکار برده می‌شود از گازهای طبیعی زیر زمین قابل اشتعال و مضر به بهداشتی انسان که در جاه‌های بسته جمع می‌شود و از اکسیداسیون یعنی ترکیب اکسیژن به جسم دیگری تاثیر می‌گیرد نجات بشوید.

سنسور گاز مرتبه گازی که در محلهای باز یا بسته که اندازگیری می‌کنید و مناسب بودن یا نبودن ان گاز‌ها بشما عرض می‌کند.
ما سالهاست که از مطبوعات اخبار مؤسف و خزن آور را می‌خوانیم و هنگامی که این سیستم را تشکیل می‌کردیم بمنظور ایمنی مصرف کنندگان این سیستم و برای اینکه مصرف کنندگان از ان گاز‌ها متأثر نشوند همه احتمالات را فکر کردیم و این سنسور گاز را تولید کردیم و به سیستم درج کردیم.
تکنولوژی فقط بمنظور خدمت کردن به انسان موجود است.
و حمایت از زندگی انسان سخت افزارهای قوی‌ترین را طلب می‌کند.
برای حیات شما خیلی اهمیت دارد.

image-236

نوکهاي اسکنر:

نوک اسکنر سطحی

image-237

با داشتن رادار نسل جدید گلدن کینگ مالک 2 نوع از نوکهای جستجو خواهید شد. به وسیله نوک اسکنر سطحی می‌توانید چیزهای کچک را ما بین عمق 3-0 متری جستجو بکنید. خصوصا در جستجوی یک نوع از پول‌ها نوکی خیلی مؤثر و ایده آل است. این ردیا بر‌ترین و حساسترین ردیاب برای تعیین و تثبیت پارچه‌های معدنی کچک موجود در سطح زمین می‌یاشد. هر وقتی که بخواهید می‌توانید مود «قی قیمت» را ببندید و با استفاده از این خصوصیت می‌توانید بدون دریافت سیگنال‌ها از فلزهای بیب ها (مثل پوشش شیشه، میخ، سیم اهن یا پیت حلبی) جستجو و بررسی بکنید. علاوه بر این با استفاده از این نوک همه هدفهارا هر چه کوچک باشد دریافت و تعیین خواهید کرد.

نوک اسکنر عمومی

image-238
:

این نوک که با کیفیت عالی تصویر به منظور در یافت نتایج قطعی و نهائی در عمقهای میان 5-0 متر که این درجه عمق برای تعیین هدف خیلی ایده ال است و نتایج کامیاب عالی انجام می‌دهد، طراح شده است. با خصوصیت عالی جدا کردن فلز‌ها و خصوصیت تعیین هىف بی‌عیب و قابلیت عىم اعتبار به معدنهای بی‌قیمت بررسی و جستجوی شما خلی آسان و لذت بخش خواهد شد

 

image-239
نوک اسکنر عميق:

براي جستجو و بررسي هاي عميق طرح شده است. با استفاده از نوک اسکنر سطحي  نيز قابل است از عمقهاي زياد ما بين 3-0 متر نتيجه بگيرد . سيستم رادار با استفاده از نوک اسکنر عمومي  با اساني از عمقهاي زياد ما بين 5-0 متر نتيجه مي گيرد. و اين سيستم داراي کار برنده ميکرو بي نظير است که با اين کار برنده مي تواند با کيفيت عالي تصوير از عمقهاي خيلي زياد سيگنالها را دريافت بکند . و اما با استفاده از نوک اسکنر عميق  با ابعاد 60×100 سانتيمتر  مي توانيد از عمقهاي ما بين 8-0 متر نتيجه بگيريد .   نوک اسکنر عميق علاوه بر اين قابل  جدا کردن فلزات هم هست. و اين قابليت بقدري که در هيچ نوک اسکنر موجود نيست قطعي و نهائي مي باشد

توانايي تفکيک فلزات به2 گروه آهني وغيرآهني وجداسازي فلزطلا
شناسايي تونل وفضا هاي خالي
داراي 6زبان مختلف کارکرد زبان فارسي
عدم احتياج به کامپيوتر ودادن عمق نوع هدف وابعاد به صورت همزمان از زمين
داراي2نوع بالانس اتوماتيک ودستي زمين
داراي سنسورگازجهت شناسايي گازهاي زيرزميني
داراي3لوپ مختلف کاوشگر
داراي دوربين زيرزمين جهت بررسي وديدن  درون چاهها وغارها
توانايي ذخيره تصاوير با اسم وتاريخ ونشان دادن آنها به صورت سه بعدي .

شارژ تا چهار ساعت مداوم همراه با ال سي دي مگا پيکسل 400*500
عمق کاوش 4 متر در زمين
دفترچه آموزش فارسي وانگليسي

image-240

Call Now Button09126931900