• (۰۲۱) ۴۴۰۶۴۴۷۶
  • ۰۹۱۲۶۹۳۱۹۰۰
PULSE AR III

دستگاه فلزیاب پالس ای آر 3 محصول شرکت کی تی اس الکترونیک آلمان

دستگاه فلزیاب طلایاب PULSE AR III محصول KTS آلمان

طلایاب پالسی ای آر 3 KTS آلمان
image-2956

طلایاب پالسی ای آر 3 KTS آلمان

طلایاب پالسی ای آر 3 دارای ویژگی های منحصر بفردی است که آنرا به یک فلزیاب فوق حرفه ای تبدیل کرده که میتوان از آن برای یافتن طلا و فلزات گرانبهای دیگر استفاده کرد . تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه باعث شده تا این دستگاه طلایاب قابلیت تفکیک فلزات گرانبها را از مواد بی ارزش و مزاحم رو به بهترین نحو ممکن داشته باشد و هیچگونه حساسیتی به مواد معدنی و فلزات بی ارزش ندارد و اما در عوض نسبت به فلزات گرانبها کاملا حساس است و در صورت وجود چنین موادی بلافاصله آنرا نشان میدهد و به اطلاع اپراتور میرساند .

فلزیاب پالسی ای آر 3 شرکت KTS

فلزیاب ای آر 3 دارای عمق کاوش نسبتا بالایی است که عمق زنی تا 4 متر را انجام میدهد و میتواند مساحتهای بزرگی را بدون برخورد با مشکلی اسکن کند و بدون محدودیت به اپراتور اجازه میدهد تا فضا های وسیع را نیز اسکن کند بدون اینکه مشکلی در جوابدهی دستگاه بوجود بیاید بطوری که میتواند یک زمین فوتبال را در طول 4 ساعت اسکن نماید .

از دیگر ویژگی های گنجیاب فوق حرفه ای پالس ای آر 3 میتوان به قابلیت استفاده از 5 لوپ اشاره کرد . که لوپ 2 متری این دستگاه این امکان را فراهم میکند که اهداف بزرگ را تا عمق 6 متری شناسایی کند . این دستگاه جنس فلزات را شناسایی میکند و آنرا به فرد استفاده کننده بصورت عددی نشان میدهد  بدین گونه که برای فلزاتی سبک مانند آلومینیوم عدد 20 و یا کمتر از آنرا نشان میدهد , مس را با اعداد 20-40 نشان میدهد , آهن را با اعداد 40 -60 نشان میدهد و در آخر فلزات گرانبهایی مثل طلا و نقره را با مقدار عددی بیشتر از 100 نشان میدهد .

دیگر ویژگی های ای آر 3 :

  • سیستم القا پالس با صفحه نمایش .
  • نشان دهنده نوع فلز .
  • جستو جوی بدون اشکال در زمین های نمکی و آب .
  • حساسیت بالا به طلا و فلزات گرانبها .
  • حمل و نقل آسان .

about company KTS …

Professional treasure hunter and R 3 has better capabilities than previous products of the company which has made it one of the best and always had a close race with the production of large enterprises

Call Now Button09126931900